Czaplewski Zbigniew - Instalacje grzewcze, instalacje sanitarne, serwis Purmo
 
 

O nas

Nasza firma została założona w 1997 roku, aktywnie działając na polskim rynku w branży instalatorstwa od tego czasu. Podczas kilkunastu lat pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie i rozwinęliśmy skrzydła, stając się renomowanym zakładem w tej branży w województwie pomorskim.

Instalacje

Wykonywane przez nas instalacje są nadzorowane przez wysoce wykwalifikowanych inżynierów instalacji i budownictwa, co daje zarówno nam, jak i klientowi pewność, że wszystko zostanie zrobione solidnie. Każdy z etapów prowadzących do realizacji usługi jest wykonywany z należytą wielką dokładnością – począwszy od projektowania, przez dobór materiałów, montaż, po uruchomienie i nadzór.

Zaawansowane technologie

Oferujemy elastyczność pod względem materiału, techniki i wymiaru pracy. Tworzymy zespół świetnych specjalistów znających wiele różnych technologii, co pozwala nam prowadzić działalność wielozadaniową – nie wykonujemy tylko instalacji wodno-kanalizacyjncyh, ale także cieplne, basenowe, czy źródeł odnawialnych. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego postawionego przed nami wyzwania.

Serwis Purmo

Zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem urządzeń grzewczych firmy Purmo.

TECHNIKA BASENOWA

Instalacje ogrzewania centralnego